Preskoči na glavni sadržaj

:):)))

...evo ovako….jedina ona živi u ovoj kući na selu….ona je sestra mog tate…sve radi sama….jako je vitalna..a uštipke radi najbolje na svitu…. a OSAMDESET JOJ JE GODINA TEK :))))))

to bi bilo to….žao bi mi bilo ako sam vas zamorila…ali jednostavno sam morala…...ljubi vas sve vaša Yaja

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.