Preskoči na glavni sadržaj

Rajska pita

13

Volimo jesti za doručak

Volimo jesti za doručak

Sastojci

za

Priprema

1.

Umutiti posebno belanca pa dodati žumanca, ulje, mleko, brašno, prašak za pecivo.Iseckati na sitne kockice šunku, sir(ja obično koristim fetu ali može bilo koji),kisele krastavčiće.Dodati u smesu od jaja, ulja, mleka i brašna i sve polako izmešati.Premazati kečapom i posuti origanom.Peći u podmašćenom plehu.

Posluživanje

Slike ću uskoro ubaciti svih mojih recepata.

3

Super zvuci…!

Čekaju se slike da se vidi da li i izgleda ovako lijepo kao što zvuči

a koliko brašna

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)