yummi!! ovo je prvi puta da sam ja sama radila tijesto i nadjev, sestrična je pomagala oko pripreme. napravile smo 6 komada, sa cca 4 kg brašna! aha! tata je potegnuo od KC do tamo (2 sata vožnje) radi te gibanice…. to je stara tradicija na Sesvete kada se obitelj okuplja, i kada umre netko (tada se radi samo sa krumpirom) – i rade je starije ženice iz obitelji, do sada nitko od ‘pomladka’ se nije usudio. ALI ove godine sam odlučila razbiti to i peći za žive, ne samo za mrtve! došli smo u bakinu rodnu kuće, očistili smo i naložili staru krušnu peć i primili se posla. moj tata je rekao da bolju do sada nije jeo… to mi je do sada najveća i najdraža pohvala, suze su mi krenule od sreće. cvjetala sam i procvjetala :-)
:(Još nema komentara