S velikim ponosom i veseljem….nakon nekoliko pokušaja i nakon puno riječi utjehe…podrške….poticaja mile mi kerefekice mogu i ja reći da mi je uspio ovaj prefini sir
Prvi sam puta fulala do bola i bilo je svega samo ne sira….al zato sada imam divotu na stolu …..
Koooliko mi ga je ispalo:))))
Baš sam prezadovoljna i mila moja FF od srca ti zahvaljujem na ovoj divoti!Tako je divan…mekan…jednostavno klizi po kruhu…..ma, jednom riječi savršen
Još se vide otisci krpe na siru:))))
Basa-lički sir by FF :))
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara