Preskoči na glavni sadržaj

keksići se maskirali u pisanice

kako se anči igrala , malo je curilo na sve strane ali se ona zabavljala. uglavnom par žlica štaub šećera se muti s malo vode da se dobije gusta smjesa, te pofarba u željene boje. kad su se osušili ja sam ih išarala bijelom smjesom!!
recept za keksiće

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.