Moje dvije frajlice su uživale mijestit tijesto i ukrašavati po svom prašćiće zečiće i jaja.. jako su mi slatke bile, nisam im se smjela mješati u posao..samo sam im pokazala sliku po receptu Novogodišnji prašćići!! i umijesila tijesto,.

Moje dvije frajlice su uživale mijestit tijesto i ukrašavati po svom prašćiće zečiće i jaja.. jako su mi slatke bile, nisam im se smjela mješati u posao..samo sam im pokazala sliku po receptu Novogodišnji prašćići!! i umijesila tijesto,.

:(Još nema komentara