Ova se slastica u mojoj obitelji već generacijama naziva PaštaKrema ...
Ova se slastica u mojoj obitelji već generacijama naziva PaštaKrema ...
Sastojci
Priprema
1.
Za biskvit; sve sastojke dobro pomješati i peći u pobrašnjenom limu cca 40 min na 180C
2.
Za kremu ; pomješati šećer, brašno i žutanjak te skuhati u mlijeku. Skinuti s vatre i dodati grožđice.
3.
Ohlađeni biskvit narezati i slagati u zdjelu, red biskvita, red kreme .... tako da na vrhu ostane krema.
Posluživanje
Prije konzumiranja preporučam dobro ohladiti.
Servirati možete grabeći žlicom u zdjelice ili zdjelu sa ohlašenom PaštaKremom preokrenite na tanjur i režite kao tortu.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
4