Recept koji sam dobila od svekrve i zaista je sjajan. Jednostavno, brzo i fino.
Recept koji sam dobila od svekrve i zaista je sjajan. Jednostavno, brzo i fino.
Sastojci
Priprema
Mlijeko, 2 jaja, brašno, ulje i sol umiješamo zajedno i dodamo svježi kvasac koji smo prethodno rastopili u šalici sa malo mlijeka i žličicom šećera.
Kada dobijemo glatko tijesto pustimo da se diže oko 15 minuta na toplom mjestu. Nakon tog prvog dizanja tijesto premjesimo i razdijelimo u osam hljebčića koje ponovno pustimo da se dižu 15-ak minuta.
Kada se tijesto diglo svaki hljebčić razvaljamo u krug i razdijelimo na osam jednakih trokutića. Tako dobivene trokutiće na široj strani punimo kuhanim hrenovkama (razrežemo je na četiri jednaka dijela) ili kombinacijom sira i šunke te ih zamatamo prema vrhu.
Slažemo ih u pleh i namažemo razmućenim jajem.
Pečemo na temperaturi od 180-200 stupnjeva otprilike 25 minuta.
klipiće možemo pustiti i “prazne”.
Uz klipiće sa hrenovkama možemo poslužiti senf dok ostale kombinacije pašu sa mileramom ili kiselim mlijekom.
Dobar tek.
Kako je tebi ispao recept?
1