Kod nas se prodaju pakirane, gotove palacinke, koje prema meni i nisu bas one prave palacinke, kad imaju posni sustav, bez jaja. Ali ih povremeno kupujem, jer djeca ih pojedu namazane Nutelom. Nekad se desi i da zaostane koja il da se taj dan pojede nesto drugo... i onda palacinke tako stajane neki dan vise i nisu tako dobre kao sveze, pa eto, setila sam se da ih pretvorim u jako dobar dorucak, ukusom da potsjecaju na pizza :)
Kod nas se prodaju pakirane, gotove palacinke, koje prema meni i nisu bas one prave palacinke, kad imaju posni sustav, bez jaja. Ali ih povremeno kupujem, jer djeca ih pojedu namazane Nutelom. Nekad se desi i da zaostane koja il da se taj dan pojede nesto drugo... i onda palacinke tako stajane neki dan vise i nisu tako dobre kao sveze, pa eto, setila sam se da ih pretvorim u jako dobar dorucak, ukusom da potsjecaju na pizza :)
Sastojci
Priprema
Izrendajte salamu u kackavalj. Pecurke sitno isjeckajte.
Svaka palacinka se prvo maze majonezom. Stavlja se prvo salama, pa kackavalj, pecurke i malo origano.
Poprskajte malo kecapa i preklopite prvo dve suprotne strane da se spoje, pa onda sa druge strane, ali preklop jedna vrz druge, da dodje kako kockica.
Tostirajte ih u zagrijani toster oko pola minut, bez pritisak. Onda ih servirajte i po zelju odozgo narendajte kackavalj i poprskajte ih kecapom.
Posluživanje
Sluzite ih tople :)
Kako je tebi ispao recept?
:(Još nema komentara