Preskoči na glavni sadržaj

Kiflice" a la Sacher"

40 minuta
43

Ovo su samo još jedni vanilin roščići u nizu.....Ali ime mi je tako "posebno" zvučalo da sam ih isprobala i dijelim recept i vama....Recept je iz knjige"Das Neue Sacher Kochbuch"by Gurtler&Wagner.....

Ovo su samo još jedni vanilin roščići u nizu.....Ali ime mi je tako "posebno" zvučalo da sam ih isprobala i dijelim recept i vama....Recept je iz knjige"Das Neue Sacher Kochbuch"by Gurtler&Wagner.....

Sastojci

za

Priprema

1.

Zamijesiti tijesto od brašna,žumanjaka,vanilin šećera,,šećera u prahu,prstohvata soli,oraha(ili lješnjaka mljevenih) i maslaca.Tijesto zamotajte u plastičnu foliju i stavite u frižider na pola sata.

Image
2.

Od tijesta oblikujte roščiće i stavite ih u veliki lim obložen pek papirom.Pecite ih na 170 stupnjeva oko 12-15 minuta.Uvaljajte ih u šećer u prahu i poslužite.Čuvajte ih u limenoj kutiji za kekse.

Image

6

Odlicne kiflice!!Hvala draga Durdice! ❤️

ovakav recept imam, ili sličan, nijanse su u pitanju - kiflice odlične, ma fenomenalne 😋👍

Opet duka u pogonu

Ovako je ispalo drugima