Preskoči na glavni sadržaj

Francuski kolač s trešnjama

60 minuta
61

Ovaj neobični kolač s trešnjama našla sam u časopisu "svijet" prije 15-20 godina i od tada ga obavezno radim barem jednom na godinu kad je sezona trešanja!!!ispadne ko zlevenka jer ide puno mlijeka a malo brašna ali tako je bilo u orginalu i ja ga nisam nikad mijenjala-volimo ga baš takvog...!!!

Ovaj neobični kolač s trešnjama našla sam u časopisu "svijet" prije 15-20 godina i od tada ga obavezno radim barem jednom na godinu kad je sezona trešanja!!!ispadne ko zlevenka jer ide puno mlijeka a malo brašna ali tako je bilo u orginalu i ja ga nisam nikad mijenjala-volimo ga baš takvog...!!!

Sastojci

za
20 dag brašna
1/2 l mlijeka
75 dag trešanja
7 dag šećera za posip

Priprema

1.

Izmiksati brašno,margarin,jaja,šećer,sol-pa drvenom kuhačom umiješati mlijeko i miješati da se dobije smjesa bez grudica.Biće vam jako rijetko ali to tako mora biti(možete staviti više brašna ako želite-u orginalu ide samo 10 dag -ja sam poduplala pa je još rijetko ali ga ja tako radim)

2.

U tepsiju se stavi pek papir i gore se rasporede očišćene trešnje ,gore se sipa smjesa i stavi peći na 180 stupnjeva 40 minuta.Onda se izvadi posipa s šećerom i peče još 20 minuta.

1

steta sto nema presek... ali svida mi se ... pozz...👍

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)