Rođena sam u Đakovu, imala prekrasno djetinjstvo sa sestrom starijom i sa puuuno životinja, od miševa i glisti pa sve do kornjača, patkica, zečeva, mačaka i pasa, ptičica i hrčaka, zamoraca i guštera
da da, sve ih obožavam! Ta divna stvorenja! Trenutno se nalazim u Dalmaciji kod dečka, živimo skupa, nabavili smo si činčilu i sretni smo, jer ja kuham sva naša slavonska jela koje me mama sa ljubavlju naučila a koje Dalmatinci ne jedu! Drago mi je da su oduševljeni mojim špinatom na mlijeku, mesnom štrucom, grahom sa kobasicama, tjesteninom sa jajima, varivom od graška...itd itd! Tek sam se uključila u Coolinariku i već se super zabavljam!
Hrvatska