Zdravo prijatelji .Moje ima je nadira (Nadja).Zavrsila sam srednju strucnu skolu i diplomirala sam kao kuhar.Prakticno sam obavljala u savremenijim kuhinjama ,takodjer i takmicenja.Svoj posao jako volim iz razloga sto je zanimljiv ,naucan al u drugome pogledu nije bas lako al s vremnom zaboravis na tezinu rada jer ljubav prema kuhanju cini strpljenja,koncentrisanost i dosta toga da bi uspjelo ...:))
Bosna i Hercegovina