Završila sam Ekonomsko-trgovinsku školu i trenutno studiram elektrotehniku na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija. Obožavam da kuvam, pišem i slušam dobru muziku! ![]()
Srbija
Završila sam Ekonomsko-trgovinsku školu i trenutno studiram elektrotehniku na Visokoj školi elektrotehnike i računarstva strukovnih studija. Obožavam da kuvam, pišem i slušam dobru muziku! ![]()