Preskoči na glavni sadržaj

Zivjeti zdravo!

Volim ujutro napraviti lagani trening, na taj nacin dobar osjecaj i pozitivna energija teku kroz mene citav dan. Nakon treninga obavezno pojedem zdrav i bogat dorucak kako bih imala energije. Danas sam umutila bjelanjke sa zobenim pahuljicama, dodala cimet i zasladivac! Spekla poput palacinke te premazala medom... :)) Ukusno i zdravo... Probajte!

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.