Preskoči na glavni sadržaj

višnja ispred zgrade-proljeće

dan prije uskrsa,slikala sam višnju u punom cvatu,slikati ću je u svim godišnjim dobima,to sam oduvijek htjela,otkad sam je posadila…Nadam se da će bit višanja barem za jednu tortu sa čokoladom i višnjama.

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.