...dovoljno da kažem da je od jučer samo mali komadić ostao…. (imam i ja termitiće)Hvala Taana na lijepoj torti i hvala svima na rođendanskoj čestitki )DDD Torta ne da je dobra, nego predobra, i ne peče se
...dovoljno da kažem da je od jučer samo mali komadić ostao…. (imam i ja termitiće)Hvala Taana na lijepoj torti i hvala svima na rođendanskoj čestitki )DDD Torta ne da je dobra, nego predobra, i ne peče se
:(Još nema komentara