Preskoči na glavni sadržaj

Torta Ivona-Taana!!:))

...dovoljno da kažem da je od jučer samo mali komadić ostao…. (imam i ja termitiće)Hvala Taana na lijepoj torti i hvala svima na rođendanskoj čestitki )DDD Torta ne da je dobra, nego predobra, i ne peče se

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.