Preskoči na glavni sadržaj

Špinat na mlijeku

Meni je ovo jedan od najdražih priloga uz pečeno i pohano meso, ali danas sam ga odlučila prikazat samostalno. Mislim da je zaslužio...

Jednostavno za napravit, iako sam nekad mislila da je to nuklearna fizika, ali eto..

Radim ga kao i Micka, ali dodam još malo vrhnja (kiselog) uz mlijeko i naravno, prilagodim količinu...

Mljac!

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.