oni koji iole znaju moju prehranu, znaju i to da nisam pretjerano od ovakvih stvari…
Radila sam ga mojima za ručak, ali nisam odolila. Pojela sam ga s takvim guštom, e… i ne znam jesam li vise uzivala u toplom komadu ili hladnom. APSOLUTNO Mljacccc!!! Mama ju je jela prvi put u zivotu i veli da nikada bolju slanu pitu nije probala.
Oduševljenje me tjera da pišem recept za objavu :D iako, cisto sumnjam da bi vama bio neka novost. Ali bum bum. Neću sada da ne budem žedna cijelu noć :))
evo ga TU
:(Još nema komentara