Preskoči na glavni sadržaj

Moji kruheki iz pekača

Stajao pekač dugooo,, nisam uspjevala dobiti kruh kako treba.. i evo nakon duzeg vremena i testinga jeaaaaaaaaa uspjeli su i pekač ima popriličan broj sati rada :-))) a i dobar samo za mijesiti tijesto i dizati …

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.