Prvi put sam sila ukrasne jastucnice i veoma sam zadovoljna kako mi je ispalo.Ja uopste nisam do sad sila ali su mi se toliko svidjeli ovi dizeni da sam morala probati i vjerujte mi na ovima necu stati ?
Prvi put sam sila ukrasne jastucnice i veoma sam zadovoljna kako mi je ispalo.Ja uopste nisam do sad sila ali su mi se toliko svidjeli ovi dizeni da sam morala probati i vjerujte mi na ovima necu stati ?
:(Još nema komentara