Preskoči na glavni sadržaj

moj rucni rad :)

Prvi put sam sila ukrasne jastucnice i veoma sam zadovoljna kako mi je ispalo.Ja uopste nisam do sad sila ali su mi se toliko svidjeli ovi dizeni da sam morala probati i vjerujte mi na ovima necu stati ?

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.