Preskoči na glavni sadržaj

korijen đumbira…

ili ingvera… posadila sam jedan komadić kupljenog korijena u trgovini kojeg nisam dugo koristila pa je pustio nekakav izdanak. Evo ga čak se i počeo razvijati u pravu biljku, ali mu izgleda nije godio mraz i listovi su se sparušili :(

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.