ili ingvera… posadila sam jedan komadić kupljenog korijena u trgovini kojeg nisam dugo koristila pa je pustio nekakav izdanak. Evo ga čak se i počeo razvijati u pravu biljku, ali mu izgleda nije godio mraz i listovi su se sparušili :(
ili ingvera… posadila sam jedan komadić kupljenog korijena u trgovini kojeg nisam dugo koristila pa je pustio nekakav izdanak. Evo ga čak se i počeo razvijati u pravu biljku, ali mu izgleda nije godio mraz i listovi su se sparušili :(
:(Još nema komentara