oboje si nas beskrajno razveselila :)
ajvar smo odmah probali i definitivno je ‘the ajvar’, a sve, bas sve je super!!!
btw, to nije paketic – to je veeeliki paket :))
jos jednom, puno ti hvala, pusa!
hvala, draga cvet71 :)
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara