Isprobala po receptu iz prospekta za “Kaufland”
Nama su odličnog okusa , a imala sam sve sastojke koji se traže ,
kao lješnjak i žele od ribiza :)
Isprobala po receptu iz prospekta za “Kaufland”
Nama su odličnog okusa , a imala sam sve sastojke koji se traže ,
kao lješnjak i žele od ribiza :)
:(Još nema komentara