….. po ovom divnom receptu ponovno na našem stolu….prvi puta pripremila sam ga sa krumpirom a danas sa špagetima uz mali dodatak kukuruza…......i tako smo opet, draga Vesna, podjelili dio tvoje nostalgije uz uspomenu na gospodina Điđija………..
….. po ovom divnom receptu ponovno na našem stolu….prvi puta pripremila sam ga sa krumpirom a danas sa špagetima uz mali dodatak kukuruza…......i tako smo opet, draga Vesna, podjelili dio tvoje nostalgije uz uspomenu na gospodina Điđija………..
:(Još nema komentara