dio sam napisala ovdje ... evo jos malo. :) oveci copor nase ekspedicije posjetio je Jule (Pavlosku) u kampu na obali prespanskog jezera. eeee, sto nas je tamo sve docekalo!!! :) uz dobru volju domacice i domacina, gustali smo u prefinoj papici … ovo su tek detalji s bogate trpeze. na ovoj fotki: superfini sendvici od patlidzana i sira (ako pronadjem recpet, linkam). fotki ostalih jela nemam jer smo s gustom navalili na sve ovo, a i brojne druge delicije … :))
:(Još nema komentara