Preskoči na glavni sadržaj

delicije kod Jule (pt.2) ... dio :)

dio sam napisala ovdje ... evo jos malo. :) oveci copor nase ekspedicije posjetio je Jule (Pavlosku) u kampu na obali prespanskog jezera. eeee, sto nas je tamo sve docekalo!!! :) uz dobru volju domacice i domacina, gustali smo u prefinoj papici … ovo su tek detalji s bogate trpeze. na ovoj fotki: salata od pecenih paprika, iza nje ‘gravce-tavce’ (donijela ga je cvet71), a desno meso s rostilja. jasno vam je da je ovo samo mali dio svega, jel’da?! :))

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.