Preskoči na glavni sadržaj

Božićni ugođaj….

.... na gastronomskoj prezentaciji jednog zagrebačkog restorana koju je upriličio jedan gastronomski časopis… Večera uz svijeće, klasičnu gitaru, prepuna prelijepih mirisa i okusa, nekih za mene dotad nepoznatih… Poseban doživljaj :)... menu

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.