Ovo je FENOMENALNO!!!! Jeste da sam se izlomila dok sam izgovorila naziv, da sam stavila u cetvrtasti pleh i tako “malo vise” stanjila pitu, da mi je foto aparat u trenutku slikanja saopstio da je baterija prazna ( pa je slika zato ovako mutna )...ali nagrada je bila ukus…Ja sam pravila naravno bez uzi-ja i opet sam odusevljena!!! Duso moja, znas ti sta je odlicno.. ne omanjujes sa izborom!!!
:(Još nema komentara