Draga Miro, imaš prvo pozdrave od mog muža, koji kada je video šta kuvam me je pitao zato baš to kada on to ne voli. A onda kada je video da sipam sebi i kako to izgleda pitao da li i on može malo, da bi do kraja pitao a zašto sam njemu sipala tako malo. Onda imaš pozdrave moje dece koje su se mrštile kada su videle boraniju, a onda me zvale na posao da mi saopšte kako nešto bolje skoro nisu jele. I na kraju naravno od mene i to sve zajedno sa velikim poljupcem.
:(Još nema komentara