Preskoči na glavni sadržaj

Dinstana fažola by MiraMartinetti

Draga Miro, imaš prvo pozdrave od mog muža, koji kada je video šta kuvam me je pitao zato baš to kada on to ne voli. A onda kada je video da sipam sebi i kako to izgleda pitao da li i on može malo, da bi do kraja pitao a zašto sam njemu sipala tako malo. Onda imaš pozdrave moje dece koje su se mrštile kada su videle boraniju, a onda me zvale na posao da mi saopšte kako nešto bolje skoro nisu jele. I na kraju naravno od mene i to sve zajedno sa velikim poljupcem.

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.