pravila sam dve varijante… jedna po receptu a u polovinu sam još dodala kapar i mladi luk… slika sa dodacima ispala bolja pa zato nju stavljam… Jako je fino, preporučujem svima a tebi veliko HVALA na receptu :))
pravila sam dve varijante… jedna po receptu a u polovinu sam još dodala kapar i mladi luk… slika sa dodacima ispala bolja pa zato nju stavljam… Jako je fino, preporučujem svima a tebi veliko HVALA na receptu :))
:(Još nema komentara