Hvala draga Taana na predivnoj posveti i ovoj torti
još je nisam probala..malo kasnije, ali ne sumljam da je jako dobra kad smo je sinoć kćer i ja radile i lickale kremu)DD
Torta Ivona(imenjakinja D)-Taana!!:))
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara