I naravno nije je uredno izrezao, ali dobro je kako je moglo biti. A ukras ide u kolekciju :) Praviti slatko u mojoj kuci je Sizifov posao izgleda. Mislim da cu morati sutra da smuckam jos jednu. Recept za tortu ima ovde , samo sam stavila lesnike, suve visnje i usecereni djumbir umesto brusnica i oraha.
:(Još nema komentara