Preskoči na glavni sadržaj

Skotova omiljena torta – evo sta je ostalo…

I naravno nije je uredno izrezao, ali dobro je kako je moglo biti. A ukras ide u kolekciju :) Praviti slatko u mojoj kuci je Sizifov posao izgleda. Mislim da cu morati sutra da smuckam jos jednu. Recept za tortu ima ovde , samo sam stavila lesnike, suve visnje i usecereni djumbir umesto brusnica i oraha.

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.