Morala sam ih rezati vruće i jedva sam uslikala, jeli su vruće i morala sam malo sakriti u špajzu da im ne bude zlo. Evo link: http://www.coolinarika.com/recept/kolac-od-rajcice
Morala sam ih rezati vruće i jedva sam uslikala, jeli su vruće i morala sam malo sakriti u špajzu da im ne bude zlo. Evo link: http://www.coolinarika.com/recept/kolac-od-rajcice
:(Još nema komentara