Cure drage.. ova stvarčica je zaista oduševljavajuća.. Kombinirala sam brašna pa je tijesto nešto tamnije, a kako sam slučajno nedavno ‘umorila’ svoj balkonski bosiljak, zamjenila ga je ‘živuća’ balkonska majčina dušica koju sam umješala sirevima, a njih sam dodala zadnjih 10 minuta pečenja tek toliko da se topivi sir stopi.. Tople preporuke i zahvale curama… Ukusno do bola.. :))
:(Još nema komentara