...maco draga , odavno su u omiljnima, al evo danas tek na probi...ubila san se...biće repriza, obećajen...isuse dragi tako jednostavno ,a taaaaako dobro...fala maco di čula i ne čula ??
...maco draga , odavno su u omiljnima, al evo danas tek na probi...ubila san se...biće repriza, obećajen...isuse dragi tako jednostavno ,a taaaaako dobro...fala maco di čula i ne čula ??
:(Još nema komentara