Preskoči na glavni sadržaj

One su moj vitar u leđa

...svi vi koji me "poznajete" znate da su one moj vitar uleđa"...moj dašak života(ovde su bile male)rasle su i nizale uspjehe ...učile i diplomirale...same su tako odlučile...a danas su obe magistrirale...okreću novu stranicu u svom životu , a moj čine sve sretnijim...i prite da idu dalje...ko preživi pričat će...

One su moji dijamanti..sve moje blago...moja velika radost i ponos ❤️❤️ Ne  zbog titula koje su stekle, već zbog ponosa koji osjećam jer su dobri ljudi...Recept za ovo nenan, al virujte mi rado bi ga podilila sa svima vama

svašta san ovde podilila s vama..i tila il ne tila svašta o meni zante....pa san i ovo morala ....poseno me radosti i svima van želim da van dica bude zdrava i vesela i da vas radoste na bilo koji način ❤️

puno san se raspekmezila pa bi najbolje bilo stat...

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.