super savijaca!
persin sam potrosila na nadjev pa nije ostalo na dekoraciju, a stogod drugo dekorativno mi u vrijeme fotkanja nije palo na pamet :) ali savijaca je fiiina :)
malo sam podebljala nadjev (za cca 1/3), a jednoj savijaci sam, umjesto soli, dodala obilnu zlicu paste od crnih maslina. rezultat: topla mi je finija ‘originalna’, a ova s maslinama je ohladjena bila fenomenalna …
Savijaca s kozicama by pajica
Tagovi
Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.
:(Još nema komentara