Preskoči na glavni sadržaj

Beco1957 evo gibaniceeeeee.....

Nisam imala 700 g kora nego 500, i nisam imala tu crvenu raljku na bijele tufne, i nisam imala dvije vrste sira nego obični kupovni, i nisam imala kajmaka nego vrhnje, al sam zato zadnjom korom onako fino obrisala i svejedno ispala mrak!? Muž me pitao jel se ja to njemu ulizujem?

Tagovi

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o slici i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.