Topli sendviči ne moraju uvjek biti slani! Evo ekspresnog načina da se iskoristi stari kruh, ili ako nalete nenadani gosti, ili ako vam se hitno jede nešto slatko, ili…. ma ovo je super! :o)
Topli sendviči ne moraju uvjek biti slani! Evo ekspresnog načina da se iskoristi stari kruh, ili ako nalete nenadani gosti, ili ako vam se hitno jede nešto slatko, ili…. ma ovo je super! :o)
Sastojci
Priprema
Kruh izrezati na tanke fete.
Premazati ga maslacem.
Posuti smeđim šećerom i cimetom.
Na svaki komad staviti polovicu breskve iz kompota, malo prorezane na ploškice.
Posuti s još malo šećera.
Peći u pećnici zagrijanoj na 200°C oko 15 min. (da kruh dobije zlatastu boju).
Preko posuti s još malo cimeta
Posluživanje
Služiti toplo.
Može se koristiti bilo koji bijeli kruh (kiflići, tost, žemlje…)
Možda bi moglo i u mikrovalnoj, ako netko proba, neka mi javi! :-)
Kako je tebi ispao recept?
9