Preskoči na glavni sadržaj

Pekmez od višanja

30 minuta
11

Prvi put sam pravila pekmez od višanja.Odličan je!

Prvi put sam pravila pekmez od višanja.Odličan je!

Sastojci

Posluživanje

Kad pekmez uspemo u tegle koje smo 1h držali u pećnici na 100°c,ostavimo ih pokrivene da se uhvati kožica na pekmezu.Konzumiramo kad se ohladi.

:(Još nema komentara

Budi prva/i, podijeli svoje mišljenje o receptu i pomozi nekome u odabiru savršenog jela.

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)