Loša procjena od onog da ne bude malo pa ispalo previše.Da ne propadne uz malo dodataka ispala fina nazovi pogača.
Loša procjena od onog da ne bude malo pa ispalo previše.Da ne propadne uz malo dodataka ispala fina nazovi pogača.
Sastojci
Priprema
1.
Mjere nisu baš precizne ,jer nisam imala na umu određeni recept.Ovo je sasvim slučajno ispalo ,ali sobzirom da je jako fino ,pa ako se i vama dogodi da pretjerate s količinom evo što da napravite.Pire i palentu izmješati dodati jaja i brašnaos praškom za pecivo. Sve dobro izmješati u jednu gušću masu i izliti u dobro namazan pleh sa maslinovim uljem.Iglice ruzmarina pobosti u tijesto i peći na 190 c oko 30 min.
2.
Bila je mala ,ali slasna i uz šalicu kefira planula za večeru.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)

3