Ovaj kolač je jako fin i svima bih preporučila da isprobaju.Ako nešto ne razumijete kako pripremiti slobodno pitajte.Tko isproba moj reept neka javi kakav jee.
Ovaj kolač je jako fin i svima bih preporučila da isprobaju.Ako nešto ne razumijete kako pripremiti slobodno pitajte.Tko isproba moj reept neka javi kakav jee.
Sastojci
Priprema
U lonac staviti vodu,šećer,20 dkg čokolade i margarin da prokuha pa staviti u veći lonac 1 kg sport keksa i preliti.Mješati kuhačom ili drobilicom za krumpir.
Smjesu izliti u tepsiju i poravnati.
Vrhnje za šlag i 20 dkg čokolade lagano mješajuči otopiti na vatri,ali ne smije prokuhati,te izliti preko kolača.
Neka se stisne na sobnoj temp oko 20-25 min pa staviti u hladnjak dok se glazura ne stisne(stvrdne).
Kako je tebi ispao recept?
3