moram priznati da nisam obožavala ove kolačiće sve dok nedavno nisam probala spremljene na ovaj način i sa sastojcima koji su me oduševili,jednostavni a i vrlo lako se rade,kćer me iznenadila pa ćemo ih sada češće degustirati;)
moram priznati da nisam obožavala ove kolačiće sve dok nedavno nisam probala spremljene na ovaj način i sa sastojcima koji su me oduševili,jednostavni a i vrlo lako se rade,kćer me iznenadila pa ćemo ih sada češće degustirati;)
Sastojci
Priprema
zagrijte pećnicu na 190 ,s ventilatorom 170 stupnjeva.
stavite papirnate košarice u udubljenja na limu.
izmiješajte u posudi sve sastojke,da dobijete fino biskvitno tijesto bez grudica.u svako udubljenje za muffin stavite 3-žličice biskvitnog tijesta ,zatim jednu žličicu lino-lade,pa na vrh,3-žličice biskvitnog tijesta.
pecite muffine cca-20 minuta, u prethodno zagrijanoj pećnici,da dobiju laganu koricu i lijepu boju.
izvadite ih iz pećnice i ostavite 10-minuta na rešetki da se prohlade.
Posluživanje
izvadite kolačiće iz oblika,dodatno ukrasite po želji lino-ladom,sjeckanim orasima,bademima ili komadićima čokolade i poslužite
Kako je tebi ispao recept?
6