Preskoči na glavni sadržaj

Dama sa visnjama

52

Neodoljiva,mirisna kombinacija koja mi je najomiljenija,a tako jednostavno za spremiti.

Neodoljiva,mirisna kombinacija koja mi je najomiljenija,a tako jednostavno za spremiti.

Sastojci

450 g ocjedjenih visnji iz kompota
100 g secera
100 g brasna
175 ml mljeka
ribana korica cjele narandze
3 male kasike meda
30 g griza

Priprema

1.

Pecnicu ukljuciti da se zagrije na 200°C.

2.

U manji kalup (24cm) staviti papir za pecenje, moze se i buterom premazati, prezlama posuti, ali ja sam papir stavila.

3.

Visnje preko raspodjeliti.

4.

Secer, jaja i zumance kremasto izmiksati.Brasno pomjesati sa soli,

5.

narandzinom koricom, grizom pa naizmjenicno sa mljekom dodavati masi sve miksajuci.

6.

Na samom kraju umjesati kiselu pavlaku i med, ukratko izmjesati.

7.

Sad masu preliti preko visnji i staviti da se pece dok fino ne porumeni 30-35 minuta.

8.

Kolac je i vruc mnogo ukusan, meni najdraza kombinacija.

13

upravo ga pravila ,i tanak je ko palacinka,neznam sta sam krivo napravila,ide li prasak za pecivo u smjesu.Gnjecav je i nejestiv.

predobro je ovo :)

Bas nam se dopada dodatak meda… :)

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)