Nismo dočekali da se ohladi ni stegne krema, odmah sam rezala i pola pojeli u trenu ;)
Nismo dočekali da se ohladi ni stegne krema, odmah sam rezala i pola pojeli u trenu ;)
Sastojci
Priprema
1.
Uključiti pećnicu da se ugrije na 180 st.C.
2.
Tijesto:
Žutanjke i šećer pjenasto umutiti, zatim dodati mlijeko, brašno izmiješano s pecivom, orahe promiješane sa rumom i snijeg od bjelanjaka. Lim od rerne obložiti papirom za pečenje te staviti peći tijesto (u zagrijanu pećnicu) 20 min na 180 st.C.
3.
Krema:
Mlijeko i prašak za šlag kremu okusa čokolade miksati 3-4 minute.
4.
Pečeno tijesto prerezati na tri trake jednake širine.
5.
Posluživanje
Feta, još jedna, presjek i cijeli kolač :)
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
23