Preskoči na glavni sadržaj

Židovski kolač

90 minuta
22

Ovo je moj najdrazi kolac.. Poslala mi ga je prija iz amerike pa su sve mjerice u cups ili casama i žlicama...znaci sve mjerite u casi za kavu,al onu malo vecu kao od nesscaffee-a.. :)

Ovo je moj najdrazi kolac.. Poslala mi ga je prija iz amerike pa su sve mjerice u cups ili casama i žlicama...znaci sve mjerite u casi za kavu,al onu malo vecu kao od nesscaffee-a.. :)

Sastojci

za
3 šalice brašna
1/2 žličice soli
2 1/2 žličice praška za pecivo
2 šalice šećera
1 šalica biljnog ulja
1/4 šalice ocijeđenog narančinog soka
2 žličice vanilin ekstrakt
3 jabuke(očišćene i izribane)
2 žličice cimeta
5 žličica šečera

Priprema

1.

Mali savjet: umjesto jabuka mozete stavit i visnje. bude jednako ukusno. :)

Posluživanje

Zagrijte pecnicu na 175 stupnjeva. U veliku zdjelu pomjesajte brašno,sol,prašak za pecivo i 2 čaše šećera,zatim umješate biljno ulje,razmucena jaja,sok od naranče i ekstrakt od vanilije. Dobro promješate. Naribate jabuke i pospite ih sa mješavinom cimeta i šećera.Nauljeno tepsiju prelijemo s pola mješavine tijesta i na to stavimo 1/2 izribanih jabuka,zatim ostatak tijesta i ostatak izribanih jabuka,te stavimo pec na 175 stupnjeva 70-90 min. Eto,nadam se da ćete guštat jer je stvarno ukusno.

4

jabuke se originalnom receptu rezu na tanke kriske,al po meni je kolac puno sočniji sa izribanim jabukama. 🙂

Hvala ARI !

Ja imam ovaj isti recept i kepica jabuke se ne cijede i ne gnjece i u orginalnom receptu jabuke se rezu na koacke i ne ribaju.Ovo je super kolac koji je jako jednostavan za napraviti i veoma ukusan.

Kako je tebi ispao recept?

Poslikaj i pohvali se! :)