recept za ovaj kolač mi je dala Miss-devill….hvala joj…jer kolač je mrak….
recept za ovaj kolač mi je dala Miss-devill….hvala joj…jer kolač je mrak….
Sastojci
Priprema
kalup za tortu ili protvan premazati maslacem i posuti brašnom ili stavite papir za pećenje
2. na to posuti sjeckane bademe
Smiksati sastojke za biskvit i preliti preko badema
4. Peć na 180C oko 15-20 min dok lagano ne požuti
5. staviti da se hladi
uzavriti mlijeko i maslac
7. u to lagano ulijevati smiksanu smijesu od žumanjaka, šećera i pudinga
istovremeno mješajući mikserom na najmanjoj brzini
kad se krema ohladi u nju dodati razrađeni šlag
9. Kremu preliti preko biskvita
Kad se sve dobro ohladi barem 2 sata sve premazati šlagom
Posluživanje
Na biskvit se prije tavljanja kreme može staviti sviježe nasjeckano voće….s jagodama je super…
alf
Kako je tebi ispao recept?
17