Bila sam na vikendice ovih dana i pravila ovu tortu za Artemija koji letuje tamo. Ona je jednostavna.
Bila sam na vikendice ovih dana i pravila ovu tortu za Artemija koji letuje tamo. Ona je jednostavna.
Sastojci
Priprema
1.
Izmiksamo jaja sa 4 kasikama vrele vode i secerom, sol 4-tak minute. Onda dodamo prasak za pecivo i brasno.
2.
Sipamo smesu u promasleni kalup i pecemo u rerni 30 min.
3.
Izvadimo iz rerne, malo se prohladi, sjecemo na 2 biskvita.
4.
Pripremamo slag krem mikserom, dodamo gustin i 100 gr jagode.
5.
Stavimo krem na jedan biskvit, onda na drugi.
6.
Po vrhu ukrasimo listima mente, jagodama.
Kako je tebi ispao recept?
Poslikaj i pohvali se! :)
6