Ovaj biskvit možete koristi za masu kolača,pa i torti, samo ovisi o vašoj mašti, što ćete staviti na ili između biskvita, a ja ću napisati onaj koji sam ja probao, ali ga još nisam uradio, ali moram to napisati radi obećanja svim djevojkama svijeta.........
Ovaj biskvit možete koristi za masu kolača,pa i torti, samo ovisi o vašoj mašti, što ćete staviti na ili između biskvita, a ja ću napisati onaj koji sam ja probao, ali ga još nisam uradio, ali moram to napisati radi obećanja svim djevojkama svijeta.........
Sastojci
Priprema
Prvo jako dobro izmiksajte šečer i jaja, da bude fino pjenasto izrađen, a zatim dodajte brašno i prašak za pecivo, pa ga ponovo dobro izmiksajte. Izlite u pleh,koji ste prethodno lagano naputrili i pecite ga 15 minuta na 180 stupnjeva,zatim ga izvadite van, namažite pekmezom (po želji) i poškropite sokom od voća za filu, te na njega stavite usitnjeno voće i prekrijte sa dobro izrađenim šlagom i vratite u pećnicu da se peće još 10 - 15 minuta.
Filati možete sa svačim što vam srce zaželi, pa vi vidite što se sve moće uraditi, a jedan od mojih prijedloga je da filate između biskvita sa filom od sira,jaja,cimeta i grožđica , kao za palačinke koje se zapeku s vrhnjem.
Nadam se da će posebno za mlade i neiskusne domaćice ovo biti dobar recept, jer je vrlo jednostavan. Sretno !
Kako je tebi ispao recept?
1